İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. FAYDALI BİLGİLER
  3. SEAT Ateca 2020 FR modeli Leon FR gibi Siyah Spor Paketle geliyor

SEAT Ateca 2020 FR modeli Leon FR gibi Siyah Spor Paketle geliyor

seat-ateca-fr-black-edition

Önce Leon FR şimdi de 2020 Seat Ateca FR Siyah Spor oldu

Seat markası 2020 Leon FR Modelinden sonra yeni model Ateca FR modelini de Black Edition paketine bürüdü. Ülkemizde satışı durdurulan Seat‘ın Ateca modeli yepyeni bir yüzle yeniden üretildi. Siyah Spor paket olarak bilinen Black Edition paketinde jantlardan tutun da ön ızgaraya kadar hatta aynalar kadar her şey mat siyah olarak tasarlanmış.

İç dizayn

2020 Seat Ateca FR

Ateca FR‘nin iç mekanın da siyah deri olması bizlere bu paketin Ateca’ya tamamen işlendiğini gösteriyor.  İç dizaynında yenilenmeler var. Apple ios yazılımını destekleyen Apple CarPlay ve android yazılımlarını destekleyen Android Auto’yu içeren Eğlence ekranının 10 inç olması Seat Ateca FR’nin göze çarpan özelliklerinden. Kış paketlerinde ise far yıkama özelliğinin yanında koltuk ısıtma özelliği de bulunmakta.

Motor Özellikleri

2020 Seat Ateca FR

Ülkemizde şu an satışı bulunmayan 2020 Seat Ateca FR, Avrupa’da satılmakta olan bir otomobil. Yeni model Seat Ateca 1.5 LT TSI Evo, 2.0 TDI ve DSG şansızmanla 2.0 TSI benzinli olmak üzere 3 farklı motor seçeneği ile geliyor. Üretilecek olan bu motor çeşitlerinin hepsinde 150 ve 190 beygirlik seçenekler bulunuyor. Motor seçeneklerinin çoğaltılması bizlere plug-in hibrit’in de gelebileceğini düşündürüyor.

Yorum Yap

Yorum Yap