İlginizi Çekebilir
  1. Ana Sayfa
  2. HABERLER
  3. Volkswagen Golf 2020 R Modeli görüldü

Volkswagen Golf 2020 R Modeli görüldü

2021-vw-golf-r-spy-photo

Her ne kadar resmi olarak karşımıza çıkmasına aylar olsa da şimdiden Golf R görüntülendi.

Yeni jenerasyon Volkswagen Golf, geçen zamanlarda resmi olarak tanıtıldı ve büyük ses getirdi. Ancak yeni Golf‘ün tanıtımında aracın GTI veya R gibi modelleri gözükmedi. 2020 model Golf R hakkında konuşacak olursak; aracın şimdiye kadar sadece kamuflajlı prototiplerinin casus fotoğraflarını gördük. Şimdi ise Volkswagen Golf 2020 R modelinin fotoğraflarını kamuflaj olmadan göreceğiz.

2020 vw golf r kamuflajsız casus fotoğrafları

İlerleyen aylarda resmi olarak tanıtılacak olan VW 2020 model Golf R‘ın nasıl gözükeceğini bu sebeple evvelden görme fırsatı elde etmiş olacağız. “Peki bu aracın Golf R olduğunu nereden biliyorsunuz?” sorusu sorulacak olursa, arka alt kısmında (difüzör) bulunan egzoz çıkışının 4 tane olması olması değerli bir ipucudur. Aynı zamanda Aracın fren disklerinin büyük boyutta olması da yine önemli ipuçlarından biri. bu parçaları bir araya getirdiğimizde bu aracın Kati’ olarak yeni 2020 Golf R olduğunu söylemek mümkün.

VW Golf 2020 R Modeli

Geçen aylarda gizli olarak yayınlanan Volkswagen slayt görselinde yeni model 2020 Golf modelinin performans sahibi türlerinin ne kadar güç üreteceği bildirilmişti. Bu habere inanacak olursak yeni Golf 2020 R, 333 beygir gücünde ve 4 çekişli sistemi ile çift kavramalı şanzımana sahip olacağı da gelen kesin bilgiler arasında. Böylelikle yeni Golf R modelinin, selefine göre 30 beygir miktarında daha fazla güçlü olacağı bilinmekte. Ayrıyeten bununla birlikte 400 beygir gücünde özel bir üretim Golf R modelinin de üretilmesi duyumları bulunmaktadır.

2020 vw golf r kamuflajsız casus fotoğrafları

Alınan son bilgilere göre yeni Golf 2020 GTI modelinin 2020 yılı Mart ayında Cenevre Otomobil Fuarı’ında tanıtımı yapılacak. Yeni Golf 2020 R modelinin lansmanı ise yaz aylarında yapılan Goodwood Hız Festivali olacak gibi duruyor. Ancak bütün bunların yanında herhangi bir resmi açıklama da gelmiş değil.

2020 vw golf r kamuflajsız casus fotoğrafları

Yorum Yap

Yorum Yap