1. Ana Sayfa
  2. HABERLER
  3. Kia XCeed 2020 Modeli Ülkemizde Satılmaya başladı

Kia XCeed 2020 Modeli Ülkemizde Satılmaya başladı

copertina-kia-xceed-il-suv-compatto-e-pronto-per-la-presentazione-ufficiale

Yeni Model Kia XCeed, diğer modeller gibi çeşitli paketler ve seçenekler sunmadı. Yeni Kia XCeed 2020 Modelinde sadece bir motor ve donanım seçeneği sunuldu.

Kia xceed

Almanya Franfurkt Şehrinde tasarlanan ve Slovakya’da bulunan fabrikada Sadece Avrupa’ya satmak için üretilen Kia XCeed ülkemizde de satışlara başladı.

Kia xceed

Sportif bir görüntüsü bulunan XCeed modeli, Kia Ceed göre daha yüksek ve daha geniş olduğu gözlemlendi. Bu büyümenin yanında XCeed 2020‘nin çamurluk şekilleri, plastik kaplamaları ve gümüş rengindeki çalışmaları Yeni Model Xceed‘i Crossover göstermeye yetmiş.

Kia xceed

2020 model Kia Xceed Eğlence konusunda sürücüleri gayet rahat ettirecek bir iç dizayn bulunmakta. hem Dijital gösterge paneli  hem de eğlence ekranı yüksek çözünürlüklere sahip olup ikisi de 10 inç’ten büyük ve bu ekran hem Apple’a ait CarPlay’e hem de Android’e ait Android Auto’yu desteklemektedir ve aynı anda her iki cihaza da bağlanma yeteneğine sahiptir. Ön Farlar LED olup Stopları ise 3D LED olarak üretilmiş.  Deri Koltuk ve panoramik sunroof ta Türkiye’de satışına başlanılan Kia XCeed modelin özelliklerindendir.

Kia xceed

Kia XCeed Türkiye’de satışa çıkarıldı

Türkiye’de satışa çıkarılan ve çok rağbet gören yeni Kia XCeed 2020, 136 beygirlik bir güce sahip olup 1,6 Lt dizel turbo motor taşımakta. Bu Motorun ürettiği Tork ise 320 Nm dur. Vitesi ise 7 ileri, Şanzımanı da yarı otomatiktir. En çok yaptığı hız Saatte 198 km olarak saptandı. Saatte 100 Km’ye ise 10 Saniyede çıkmaktadir.

Kia xceed

Kia XCeed Türkiye Fiyatı

Bütün bu özelliklerin yanında en çok merak edilen konu tabi ki 2020 Model Kia XCeed  Türkiye fiyatıdır. Paket Alternatifi bulunmayan ve en üst donanım kullanarak tek paket şeklinde satılan XCeed‘in Türkiye fiyatı 248.900 Türk Lirasıdır.

Kia xceed

Kaynak: Kia

Yorum Yap

Yorum Yap